• Renginiai

  2017 spalio mėn.
  P A T K P Š S
  « Rgs   Lap »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Stojantiesiems

  Kauno kolegijos leidinys stojantiesiems

  Konkursinio balo skaičiuoklė

  Dėl priėmimo į Kauno kolegiją kreiptis: Pramonės pr. 22A, LT-50468 Kaunas 104 kab. Tel. (8 37) 32 11 11 El. paštas: priemimas@go.kauko.lt  

  10 argumentų, kodėl verta studijuoti Kauno kolegijoje

  Platus studijų programų spektras

  Kauno kolegijoje norimas studijuoti specialybes gali atrasti beveik kiekvienas – stojantieji turi galimybę pasirinkti iš beveik 50 realizuojamų įvairaus profilio studijų programų.

  Teorija ir praktika

  Formuojant Kauno kolegijos studijų programas vadovaujamasi teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derme. Gilinti žinias studentai gali ne tik paskaitose ar savarankiškai studijuodami bibliotekose, tačiau ir dalyvaudami studentų mokslinių draugijų veikloje bei įvairiuose konkursuose. Studentų praktika vyksta tiek pačioje kolegijoje – laboratorijose, spaustuvėje, kompiuterių klasėse, praktinio mokymo firmose ir pan., tiek ir už jos ribų – įvairiose verslo organizacijose, pramonės įmonėse, gydymo įstaigose, mokyklose ir kt.

  Draugiška aplinka

  Kauno kolegijos sėkmės formulė – partnerystė tarp studento, dėstytojo ir darbdavio kruopščiai rengiant savo srities specialistus. Kauno kolegijoje gerbiama studentų nuomonė – studentų deleguoti atstovai aktyviai dalyvauja savivaldos veikloje.

  Galimybė dalinai studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje

  Kauno kolegija bendradarbiauja su daugiau nei 130 aukštojo mokslo institucijų net iš 33 pasaulio šalių: studentai turi galimybę išvykti studijuoti į Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovėniją, Švediją, Didžiąją Britaniją, Vengriją, Slovakiją, Suomiją, Turkiją, Vokietiją ir kt. Taip pat ypač populiaru dalį praktikos atlikti užsienio įmonėse – taip visapusiškai lavinami būsimojo pasirinktos srities specialisto gebėjimai.

  Aktyvus bendradarbiavimas su darbdaviais

  Kauno kolegijos bendruomenė palaiko ryšius su kitomis šalies švietimo bei mokslo institucijomis, įstaigomis, asocijuotomis verslo struktūromis. Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais vyksta atsižvelgiant į studijų tikslus, darbo rinkos poreikius ir regiono plėtros strategiją.

  Nuolat atnaujinama studijų aplinka

  Gerinant studentų sąlygas kolegijoje atnaujinamos auditorijos, dirbtuvės, laboratorijos, bendrabučiai. Pasitelkus Europos Sąjungos struktūrinių fondų gautas lėšas, atliktos kai kurių fakultetų pastatų renovacijos ir pradėti modernaus studijų centro įkūrimo darbai. Naujame statinyje bus formuojamos į studentą orientuotos erdvės – moderni biblioteka, komandiniam ir individualiam darbui skirtos auditorijos, laboratorijos tyrimams, studentų laisvalaikio erdvės.

  Šiuolaikiški žinių perteikimo metodai

  Dėstytojai, siekdami kuo suprantamiau perteikti žinias ir atsižvelgdami į besikeičiančius mokymosi įpročius bei technologinius pasiekimus, naudoja interaktyvius žinių perteikimo metodus. Priklausomai nuo pasirinktos specialybės, paskaitų medžiaga pateikiama elektroninėje erdvėje, organizuojamos komandinės užduotys, vaidybinių situacijų analizė, savarankiški tyrimai, edukaciniai interneto žaidimai, profesiniai konkursai, projektų pristatymai. Kauno kolegijos studentai kartu su kolegomis iš užsienio aukštųjų mokyklų dalyvauja intensyvaus mokymo programose, kuriose projektus kuria tarptautinės komandos.

  Orientacija į kokybę

  Kauno kolegijoje siekiama suderinti studentų, dėstytojų, darbdavių požiūrius bei lūkesčius ir nukreipti institucijos veiklą kokybės gerinimo linkme. Suvienyti pastangas siekiant rezultato padeda Kauno kolegijoje įdiegta kokybės valdymo sistema.

  Studijų tęstinumas

  Pageidaujantys Kauno kolegijos absolventai gali tęsti studijas įvairiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose, priklausomai nuo pasirinktos studijų krypties. Šiandien Lietuvos universitetai mielai siūlo kolegijos studentams lanksčias galimybes stoti į papildomąsias studijas, po kurių galima tęsti studijas to universiteto magistratūros studijų programose. Kauno kolegija turi pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Kauno technologijos universitetu, Šiaulių universitetu ir kitomis aukštosiomis mokyklomis.

  Lyderystės siekis

  Kiekvienais metais Kauno kolegijoje renkami studentai lyderiai, džiuginantys kolegijos bendruomenę akademiniais, sportiniais, visuomeniniais pasiekimais ir garsinantys institucijos vardą įvairiose veiklose. Kauno kolegijos pozicija – veiklus ir iniciatyvus studentas, aktyviai kuriantis savo paties ateitį. Sėkmė ateityje priklauso nuo stojančiojo noro, motyvacijos ir užsibrėžtų tikslų. Štai kodėl Kauno kolegijoje stengiamasi rūpintis ne tik žiniomis – čia siekiama sudaryti sąlygas ir kurti tokią aplinką studentams, kurioje formuotųsi laisva, aktyvi, kritiškai mąstanti ir siekianti lyderiauti karta.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas